Turkish Airlines zavádí posílání zpráv zdarma během letu

09.04.2023 - EvropaLetecká společnost Turkish Airlines nově nabízí cestujícím možnost posílat neomezeně zprávy prostřednictvím aplikací WhatsApp, Messenger a iMessage. Jedinou podmínkou je, že cestující je členem věrnostního programu Miles & Smiles. Členství v programu je zdarma a je možné si jej zřídit také během letu.

K této nabídce je potřeba podotknout, že další podmínkou je, že na palubě letadla musí být k dispozici Wi-Fi připojení k internetu. To v současnosti není ve všech letadlech Turkish Airlines. Internetovým připojením jsou v současnosti vybaveny typy Airbus A350-900, Boeing 777-300ER, Boeing 787-9 Dreamliner a také některé Airbusy A330-300, A321 a Boeingy 737. Turecký dopravce postupně zavádí Wi-Fi připojení k internetu na další letadla ve své flotile.

Každopádně se jedná o zajímavou přidanou hodnotu pro členy věrnostního programu. Díky nabídce zasílání zpráv zdarma zajisté získají Turkish Airlines řadu nových členů do svého programu Miles & Smiles.

Pro stávající členy nabízí společnost o něco rozsáhlejší balíčky připojení k internetu zdarma: členové stupně Classic Plus mají 250 MB zdarma, členové Elite a Elite Plus pokud neletí v byznys třídě obdrží 400 MB. Pokud cestují v byznys třídě mají cestující nárok na 1 GB zdarma, pro členy Elite a Elite Plus je v této třídě neomezené připojení zdarma. Službu internetového připojení během letu nabízejí Turkish Airlines ve spolupráci s Türk Telekom, tureckou státní telekomunikační společností.

(ilustrační foto: Alireza Akhlaghi/Pexels)

Témata