Emirates znovuotevřely bar na horní palubě A380

12.02.2022 - Asie & AustrálieCestujícím první a byznys třídy mohou opět od 11. února navštívit v letounech Airbus A380 společnosti Emirates opět známý bar. O znovuotevření baru informoval server One Mile at a Time. Palubní salonek, jak bar označují Emirates, se nachází ve všech letounech Airbus A380 této společnosti v zadní části horní paluby.

Snímek baru publikovaný společností Emirates v roce 2017 (foto: Emirates)

Emirates se rozhodly začátkem ledna s nástupem nové vlny omikron palubní bary v A380 uzavřít. Přestože jsou bary od pátku opět přístupné pro pasažéry vyšších tříd, stále platí, že musí nosit roušku na palubě. Tu je možné odložit pouze v případě konzumace jídla nebo pití nápojů.

Společnost Emirates představila salonek s barem na palubách A380 v roce 2008. Pro některé cestující se od té doby stal bar důvodem, proč letět právě s Emirates. V roce 2017 společnost představila novou verzi baru, která byla inspirována interiérem soukromých jachet. Nabídka salonku zahrnuje špičková vína a vybrané destiláty. Cestující si mohou objednat alkoholické i nealkoholické koktejly, ale také džus, kávu nebo čaj.

(foto: Emirates)

Témata