Emirates Skywards nabízí jednu míli za minutu v Dubaji

05.08.2021 - Asie & AustrálieVěrnostní program Skywards dubajských leteckých společností Emirates a flydubai spustil tento týden speciální nabídku, díky níž mohou členové získat jednu míli za minutu v Dubaji. Nabídka platí pro všechny letenky Emirates zakoupené od 1. srpna 2021 do 31. března 2022 a to pro cesty v období od 1. října 2020 do 31. března 2022. Nabídka přichází v roce, kdy bude v Dubaji zahájena světová výstava Expo 2020 a Spojené arabské emiráty slaví 50. výročí od svého vzniku (v zemi označované jako Zlaté jubileum).

Centrum Dubaje (foto: Emirates)

Všichni členové programu Skywards, kteří splňují výše uvedené podmínky, pak obdrží míle za svůj pobyt v Dubaji. Nabídka má však své další podmínky. První podmínkou je minimální pobyt 24 hodin v tomto městě. Získat míle tak nemůžou cestující za svůj „pobyt“ cestující, kteří v Dubaji pouze přestupují. Druhou podmínkou je, že maximálně lze získat 5000 mil v rámci této marketingové akce, což odpovídá pobytu v délce 83,3 hodin, tj. zhruba tři a půl dne. Délka pobytu je kalkulována jednoduše z příletových a odletových časů v itineráři cestujícího. Nabídky mohou využít i noví členové, kteří se zaregistrují do programu na stránkách emirates.com.

Z marketingového hlediska lze hodnotit nabídku Skywards jako velmi zdařilou. Kreativní je zejména spojení míle za minutu. Snadno zapamatovatelná akce jistě zaujme řadu cestujících a bude pobídkou k tomu, aby v Dubaji strávili několik dnů, což je i účel této akce vzhledem k tomu, že Emirates Group jsou zcela ve vlastnictví emirátu Dubaj. Důvodem ke krátkému pobytu v Dubaji může být již zmíněné Expo 2020, jehož brány budou otevřeny od 1. října 2021 do 31. března 2022.

Emirates - Boeing 777-300ER (foto: Emirates)

Témata