Emirates se dohodly na code-sharingu s indonéskou aerolinií Batik Air

21.10.2022 - Asie & AustrálieDubajský dopravce Emirates nedávno uzavřel dohodu o code-sharingu s indonéskou společností Batik Air. Přínosem pro cestující bude rozšíření výběru a možnosti leteckého spojení do 25 indonéských destinací na jednu letenku a jedno odbavení zavazadla.

Na základě nově uzavřené dohody společnost Emirates umístila svůj kód na osm linek provozovaných společností Batik Air z Jakarty do Balikpapanu, Denpasaru, Medanu, Manada, Padangu, Surakarty, Surabaje a Makassaru. Vedle toho se mohou pasažéři Emirates díky dohodě snadněji dostat přes Jakartu a Denpasar do dalších 17 vnitrostátních indonéských destinací, například do měst Praya, Semarang, Sorong a dalších.

(ilustrační foto: Emirates)

Emirates létají do Indonésie již více než 30 let, první let do indonéského hlavního města Jakarty se uskutečnil v roce 1992. Začátkem letošního roku Emirates uzavřely code-sharovou dohodu s indonéským národním dopravcem Garuda, která umožňuje cestujícím letět návaznými lety do dalších osmi vnitrostátních destinací v Indonésii.

V současnosti má společnost uzavřeno dohody o code-sharingu s 26 leteckými společnostmi a dvěma železničními dopravci.

Témata