Emirates obnoví lety do Bangkoku

27.08.2020 - Asie & AustrálieBlízkovýchodní aerolinie Emirates oznámily, že od 1. září obnovují své pravidelné lety do Bangkoku. Do thajské metropole se společnost vrací po několikaměsíční přestávce vynucené pandemií koronaviru.

Emirates - Boeing 777-300ER (foto: Emirates)

Letový řád Emirates zatím počítá s jedním denním letem do Bangkoku, který bude obsluhován letounem Boeing 777-300ER. Vedle business class a ekonomické třídy je možné rezervovat letenky také do first class. Z Dubaje bude linka EK384 odlétat v 1:50 a v Bangkoku bude přistávat v 11:30. Odlet z thajské metropole je plánován vždy v 03:25 s příletem do Dubaje v 6:35.

S obnovením letů do Bangkoku se zvýší celkový počet operovaných destinací Emirates na 78. Pro zajištění bezpečnosti musí mít všichni cestující přijíždějící nebo tranzitující v Dubaji negativní test na covid-19. Společnost Emirates se dříve zavázala, že pokryje cestujícím veškeré náklady na zdravotní péči a karanténu pokud by onemocnění covid-19 bylo diagnostikováno během jejich cesty.

Cestující přijíždějící do Thajska musí splnit podmínky požadované thajskými úřady. Vstup do země je povolen thajským státním příslušníkům, rezidentům a rodinným příslušníkům těchto dvou skupin. Dále mohou přicestovat osoby s platným pracovním povolením, zahraniční studenti studující v Thajsku a lidé přijíždějící na léčení.

Témata