Emirates nabídnou na Den díkuvzdání speciální menu

13.11.2018 - Asie & AustrálieLetecká společnost Emirates připravuje i pro letošní díkuvzdání sváteční menu, které se bude podávat ve všech třídách na letech mezi Dubají a USA od 22. do 25. listopadu.

Cestující v první a obchodní třídě si budou moci vybrat z několika speciálních předkrmů. Hlavní chodem pak bude pečený krocan s kaštanovou nádivkou, brusinkami a bramborovou kaší. To vše doplní sváteční nabídka dezertů. Na letech provozovaných Airbusem A380 si budou moci cestující těchto tříd pochutnat na limitované nabídce dýňových cupcakes. Na speciální menu s pokrmy z krocaního masa se však mohou těšit i cestující v ekonomické třídě.

Od minulého týdne se servírují autentická jídla od pokrmů z krocaního masa až po mini dýňové koláče v letištních saloncích v New Yorku-JFK, Bostonu, San Franciscu a Los Angeles. V některém ze sedmi salónků na letišti v Dubaji bude možné tuto nabídku vychutnat na Den díkuvzdání 22. listopadu.

Emirates kromě dne díkuvzdání podává sváteční měnu také při příležitosti dalších svátků jako je indické Diwali, čínský Nový rok, německý Oktoberfest či muslimský Eid.

(foto: 4x Emirates)

Štítky