Emirates jsou poprvé partnerem turnaje ve Wimbledonu

05.07.2024 00:04 - Asie & AustrálieDubajská vlajková letecká společnost Emirates zahájila několikaleté partnerství s tenisovým turnajem ve Wimbledonu, který se každoročně koná na kurtech All England Lawn Tennis Clubu. „Wimbledon je jednou z nejprestižnějších událostí v celosvětovém sportovním kalendáři a nás velmi těší, že jsme se stali jeho oficiálním partnerem,“ uvedl sir Tim Clark, prezident Emirates.

Airbus A380 společnosti v novém livery poutajícím na turnaj ve Wimbledonu (foto: Emirates)

U příležitosti zahájení partnerství aerolinie představila speciální „wimbledonské“ livery na jednom ze svých Airbusů A380. Zadní část letounu doplňují siluety tenisty a tenistky spolu s logem slavného turnaje. A380 s tímto livery byl nasazen 1. července na linku z Dubaje na londýnské letiště Heathrow. Zde by se stroj měl objevovat po celou dobu trvání turnaje. Vedle toho bude tento A380 létat také na linkách do Manchesteru, Washingtonu, Paříže, New Yorku-JFK, Casablanky, Curychu, Brisbane, Barcelony a Perthu.

Cestující Emirates si mohou vychutnat během konání turnaje speciální „wimbledonské občerstvení“: jahody se šlehačkou, jahodový cheesecaku, citronovo-jahodové dortíky či typickému britskému letnímu koktejlů Pimm's (foto: Emirates)

Během tenisového turnaje ve Wimbledonu je v areálu All England Clubu přístupný stánek „Emirates Experience“, ve kterém jsou představeny služby aerolinie. K dispozici je také řada zábavních aktivit pro návštěvníky všech věkových kategorií s možností vyhrát řadu cen včetně dovolené v Dubaji.

Na palubách letadel mohou cestující živě sledovat prostřednictvím zábavního systému přímé přenosy z Wimbledonu. K dispozici mají být všechna utkání tohoto prestižního turnaje. Přenosy budou dostupné také v letištních saloncích Emirates.

Společnost Emirates je oficiální leteckou společností a hlavním partnerem ATP World Tour. Tato nejprestižnější tenisová tour zahrnuje všechny čtyři Grand Slamy a dalších šedesát turnajů v průběhu celého roku. Logo Emirates je tak na kurtech všech Grand Slamů včetně Wimbledonu a také na dalších turnajích ATP.

(foto: Emirates)

Témata