ČSA: nový výkonný ředitel pro obchod a marketing

07.04.2004 - Česká republikaNovým výkonným ředitelem pro obchod a marketing Českých aerolinií byl od 1. května 2004 jmenován Kamil Čermák. V rámci společnosti bude od 1.5.2004 zodpovědný za prodejní a marketingové aktivity.

Kamil Čermák přichází do Českých aerolinií z oblasti telekomunikací; od roku 2001 pracoval v Českém Telecomu na pozici výkonného ředitele pro korporátní klientelu. S platností od 1. května 2004 se stává také statutárním zástupcem členky představenstva ČSA Zuzany Řezníčkové.

Kamil Čermák studoval VŠE v Praze. V roce 2000 se zapojil do postgraduálního studia Master of Business Communication na Erasmus University v Rotterdamu. V současné době studuje MBA program při CMC v Čelákovicích.

V průběhu své profesní kariéry působil v oblasti médií, státní správě a telekomunikacích. Začínal jako reportér a moderátor v České televizi, poté pracoval jako mluvčí a poradce ministra průmyslu a obchodu ČR Vladimíra Dlouhého. V roce 1996 nastoupil ve společnosti SPT Telecom na pozici ředitele vnějších vztahů. O tři roky později se stal ředitelem pro prodej a marketing a od roku 2001 pracoval jako výkonný ředitel divize pro korporátní klientelu společnosti Český Telecom.

Témata