ČSA a Ukraine International Airlines budou sdílet lety mezi Prahou a Kyjevem

03.11.2017 - Česká republikaČeské aerolinie (ČSA) a Ukraine International Airlines (UIA) se dohodly na vzájemné obchodní spolupráci a od 6. listopadu budou formou code-sharingu sdílet všechny pravidelné lety, které obě společnosti provozují mezi Prahou a Kyjevem. Cestujícím to přinese možnost většího výběru letů. Obě společnosti budou na lince nově nabízet 12 letů týdně, tedy s výjimkou středy a soboty dva lety denně.


(foto: Ukraine International Airlines)

Zákazníci ČSA budou nově moci pod kódem OK využít letů Ukraine International Airlines z Prahy do Kyjeva, které jsou provozovány každý den. Ukrajinský dopravce nabízí v pondělí, úterý, pátek a v neděli odlet z Prahy v 11:30. Ve středu, ve čtvrtek a v sobotu letoun společnosti odlétá v 15:20. Naopak klienti UIA získají možnost nákupu letenek pod svým kódem na lety ČSA, které z Kyjeva odlétají pětkrát týdně ve 22:40.

„Partnerské lety jsou již vloženy do rezervačních systémů obou společností a jsou zákazníkům k dispozici k nákupu na webových stránkách csa.cz/czechairlines.com a flyuia.com,“ uvedl tiskový mluvčí ČSA Daniel Šabík.

Štítky