Čedok spouští prodej leteckých zájezdů na pražském letišti

22.08.2021 - Česká republikaCestovní kancelář Čedok ve čtvrtek oznámila, že ve spolupráci s Czech Airlines Handling spustila prodej kompletního portfolia zájezdů a dalších doplňkových služeb přímo na Letišti Václava Havla Praha. Součástí nabídky je i nový produkt BUY & FLY, kdy zájemci budou moci přijet na letiště se zabaleným zavazadlem a svou příští destinaci si vybrat až přímo na místě.

„Otevřením Čedok BUY & FLY na pražském letišti jsme rozšířili prodejní síť, kde si mohou naši zákazníci vybírat z kompletní nabídky zájezdů Čedoku, nejen z leteckých pobytových, ale i autokarem, vlastní dopravou nebo poznávacích zájezdů,“ řekla Eva Němečková, tisková mluvčí CK Čedok. „Cestující si mohou přímo na letišti také zakoupit jakýkoliv last minute zájezd přímo před odletem za nejvýhodnější ceny,” doplnila Němečková.

(foto: Letiště Praha)

V nabídce budou i letecké pobytové zájezdy do exotických zemí, jež Čedok uskutečňuje díky přímým dálkovým letům s leteckou společností Luke Air. Vzhledem k možnosti snižovat ceny zájezdů skutečně až téměř do doby zahájení odbavení na letišti, tedy přibližně čtyři hodiny před odletem, mohou cestující zakoupit zájezdy na poslední chvíli i za výhodné ceny.

„Češi mířící na dovolenou tvoří v letošním roce na Letišti Václava Havla Praha většinu odbavených cestujících. Zároveň v současné době sledujeme trend nákupu letenek a zájezdů na poslední chvíli, takže tato novinka tomuto trendu odpovídá a vychází tak vstříc aktuálním požadavkům cestujících,“ uvedl Jaroslav Filip, ředitel leteckého obchodu Letiště Praha.

Prodejní místo cestovní kanceláře Čedok s nabídkou produktu BUY & FLY najdou cestující na Letišti Václava Havla Praha na obou terminálech v odletové hale na ticketingové přepážce společnosti Czech Airlines Handling. Prodejce má díky nové spolupráci online přístup do rezervačního systému Čedoku, zájezd zarezervuje a klientovi hned předá všechny cestovní pokyny a další dokumenty, např. voucher na ubytování či cestovní pojištění.

Cestující by si měli vždy před nákupem zájezdu, zejména u nabídek na poslední chvíli, zjistit aktuálně platné podmínky pro cestování do cílové destinace. Pokud daná země vyžaduje před odbavením doložit potvrzení o očkování, prodělané nemoci či o negativním výsledku testu na onemocnění COVID-19, musí mít cestující vše dopředu připravené a ideálně vytištěné. Zároveň si musí ověřit, jestli nepotřebuje také mít vyplněný vstupní formulář, pokud ho země, do které chce cestovat, vyžaduje.

Témata