Čedok bude létat v zimě do Phuketu i z Ostravy. Navíc z Brna i z Ostravy přidá Mauricius.

09.04.2024 11:30 - Česká republikaV dnešní tiskové zprávě informuje cestovní kancelář Čedok, že po úspěšné letošní zimní spolupráci s italským dopravcem Neos při provozování letů z Brna do thajského Phuketu hodlá tyto aktivity rozšířit. Od nadcházející zimní sezóny tak budou Dreamlinery Neosu létat nejen do Brna, ale i do Ostravy a odtud poletí do Phuketu. Současně do obou měst Čedok přidá novou dálkovou destinaci - Mauricius. Odlety na Mauricius jsou naplánované 1x týdně ve středy, do Phuketu 1x týdně ve čtvrtky. Předprodej zájezdů na zimu 2024/2025 spustí cestovní kancelář již během dubna.

Velmi nás těší, že obnovujeme a rozšiřujeme naše partnerství s cestovním kanceláří Čedok. Během několika měsíců jsme do Thajska přepravili z České republiky přes 6 000 cestujících. Český trh přivítal lety tak skvěle, že nás společně přiměl k rozšíření nabídky destinací i nových odletových letišť. Vidíme velký potenciál trhu a pokládáme základy pro dlouhodobější partnerství,“ doplnil Aldo Sarnataro, obchodní ředitel Neosu.

Těšíme se na další spolupráci s Čedokem a na nové spojení s Mauriciem. Věříme, že Phuket ukázal, že mezi Brňany a Moravany panuje velký zájem nejen o cestování do klasických evropských a středomořských destinací, ale i za dalekou exotikou. Věříme, že Mauricius vedle Phuketu nalezne své pevné místo a přejeme všem cestovatelům krásné zážitky,“ uvedl Milan Kratina, předseda představenstva Letiště Brno.

Boeing 787-9 společnosti Neos, který bude zmiňované trasy pro CK Čedok provozovat (zdroj: media kit CK Čedok)

Témata