Čedok nově nabízí zájezdy s přímými lety Luke Air do Keni a Mexika

13.10.2021 - Česká republikaČeská cestovní kancelář Čedok v pondělí informovala o rozšíření své nabídky zájezdů do exotických zemí s přímými lety z Prahy. Vedle zájezdů do Dominikánské republiky, na Maledivy a na Zanzibar si mohou klienti Čedoku nově rezervovat pobyty také v Keni a Mexiku. Přímé lety z Prahy do Mombasy v Keni a Cancúnu v Mexiku zajistí opět italská společnost Luke Air se svým Airbusem A330-200.

Airbus A330-200 italské společnosti Luke Air na pražském letišti (foto: Letiště Praha)

„Nově do našeho portfolia přidáváme i mexický Cancún či Keňu, po kterých je dlouhodobě poptávka. Češi mají nyní konečně příležitost pohodlně letět na dovolenou do těchto oblíbených lokalit bez mezipřistání a ušetřený čas raději strávit ve své vysněné destinaci. Již nyní evidujeme díky úspěšným promo letům během prázdnin stovky prodejů denně a zájem je i o lety v business třídě,“ uvedl Stanislav Zeman, generální ředitel cestovní kanceláře Čedok.

Z dřívější nabídky cestovní kanceláře zmizely pobytové zájezdy na Madagaskaru s přímými lety na ostrov Nosy Be a dále také plánované pobytové zájezdy na Kubě s non-stop letem z Prahy.

Čedok využívá pro přímé lety do exotických destinací služeb italské letecké společnosti Luke Air ze skupiny Blue Panorama. Ta lety zajišťuje svým letounem Airbus A330-200 pro 289 cestujících (12 sedadel v business class a 277 míst v ekonomické třídě). Cestující v business class mají k dispozici plně sklopitelná sedadla s roztečí 78 palců a také nabídku alkoholických nápojů. V ekonomické třídě je rozestup sedadel 30,7 palců. V obou třídách se cestující mohou během letu přes Wi-Fi připojit ze svého mobilního zařízení k palubnímu zábavnímu systému. Ve všech sedadlech jsou vestavěné USB porty, přes které lze dobíjet mobilní zařízení.

Témata