Wow Air přeruší lety do Miami

18.02.2018 - EvropaIslandská nízkonákladová společnost Wow Air oznámila přerušení svých letů na Floridu. Poslední let na pravidelné lince z Reykjavíku do Miami je plánován na 7. dubna 2018. Jedná se o dosud první zastavení letů v dosavadní americké expanzi Wow Air, která začala v roce 2015.

„Linka do Miami bude letošní léto pozastavená, s možností obnovení letů na podzim,“ uvedl mluvčí Wow Air s tím, že v budoucnu by mohla být linka provozována jako sezónní.


Wow Air - Airbus A330-300 (foto: Eric Salard/Wikimedia Commons - CC BY-SA 2.0)

Wow Air zahájil pravidelné lety do Miami vloni v dubnu jako do své šesté destinace v USA. Spojení, které byla dosud provozováno třikrát týdně letouny Airbus A330-300, tak bude zastaveno přesně po roce provozu.

V letošní letní sezóně plánuje Wow Air pravidelné lety do 13 destinací v USA, přičemž nově bude létat do šesti cílů: Cincinnati, Clevelandu, Dallasu, Detroitu, New Yorku-JFK a St. Louis.

Společnost Wow Air získala popularitu na obou stranách Atlantiku díky svým nízkým cenám letenek. Nejnižší tarify jednosměrných letenek na vybrané termíny společnost nabízí v rámci promo akcí i za cenu 89 amerických dolarů.


Mapa linek společnosti Wow Air (zdroj: wowair.us)

Štítky