Ukrajinské SkyUp oznámily nové destinace pro léto 2019

22.11.2018 - EvropaLetecká společnost SkyUp Airlines představila nové destinace pro příští letní sezónu. Nedávno založená aerolinie plánuje zahájení pravidelných letů příští měsíc. Zpočátku bude aerolinie létat z kyjevského letiště Žuljany do čtyř destinací, dalších devět přidá v letní sezóně 2019.

SkyUp Airlines - Boeing 737-800 (foto: SkyUp Airlines/Facebook)

Koncem prosince zahájí SkyUp Airlines lety z Kyjeva do Tbilisi, Sofie, Popradu a Barcelony. Během letní sezóny přibudou další mezinárodní destinace: Larnaka, Neapol, Tenerife, Batumi, Rimini, Catanie a Alicante. SkyUp bude rovněž létat na vnitrostátních linkách do Oděssy a Charkova na Ukrajině. Prodej letenek na všechny nové linky byl již zahájen na webových stránkách dopravce.

Flotila SkyUp Airlines se skládá ze tří letadel: dvou Boeingů 737-800 a jednoho 737-700. Společnost má objednány tři Boeingy 737 MAX 10 a dva 737 MAX 8 a na dalších pět letadel má opci. Dodávka letadel 737 MAX má být podle harmonogramu zahájena v roce 2023.

Společnost SkyUp Airlines již letos v květnu po získání potřebných povolení zahájila provoz charterových letů. Vedle jiných zajišťuje také přepravu fotbalového klubu Šachťor Donětsk.

Štítky