Transavia.com zahájí příští rok lety do Prahy

17.11.2010 - EvropaTransaviaNizozemská nízkonákladová společnost Transavia.com bude od příštího jara nově létat do Prahy. Společnost zahájí 21. dubna 2011 pravidelné lety z Rotterdamu do Prahy. Nová linka bude provozována čtyřikrát týdně vždy v úterý, ve čtvrtek, v pátek a v neděli letouny Boeing 737. Společnost včera dopoledne zahájila prodej letenek na novou linku, konečné ceny jednosměrných letenek z Prahy začínají na 41 eurech, ve směru z Rotterdamu začínají ceny na 48 eurech.

Nová linka do Prahy je jednou z novinek letního letového řádu Transavia.com. Nově společnost v příštím roce nabídne lety z Amsterdamu do Athén a Lisabonu a z Rotterdamu do Madridu, Milána/Malpensa, Prahy a Vídně. Všechny tyto nové linky budou provozovány čtyřikrát týdně letouny Boeing 737. Z Rotterdamu budou rovněž nově odlétat linky do Biarritz, Montpellieru a Toulonu, které byly dosud operovány z Amsterdamu. Dále společnost nově zahájí lety z Eindhovenu do Barcelony, Ibizy, Nice a Palma de Mallorky. Do Barcelony a Nice se bude létat denně, na Ibizu a do Nice jsou plánovány čtyři lety týdně. Transavia.com rovněž navýší frekvenci letů na linkách z Eindhovenu do Fara a Malagy.

Transavia.com se po začlenění do Air France-KLM profiluje jako nízkonákladová společnost. Flotila Transavia.com je v současnosti složena výhradně z letadel Boeing 737-700 a Boeing 737-800.

Témata