Swiss v zimě navýší počet dálkových letů

29.04.2023 11:43 - EvropaLetecká společnost Swiss zaznamenává rostoucí zájem po dálkových letech. V reakci na to nový zimní letový řád přinese rozšíření dálkových letů do Severní Ameriky, Asie a Afriky.

Oproti letním měsícům Swiss zdvojnásobí počet letů do Miami, kam bude vypravovat z Curychu až 14 letů týdně. Společnost bude v zimě opět létat do Šanghaje šestkrát týdně, což je o tři lety týdně více než v průběhu létá. Na lince do Singapuru Swiss přidá další jeden let týdně a linka tak bude provozována každý den. Po delší době aerolinie opět nabídne denní lety také do egyptské metropole Káhiry.

Swiss - Boeing 777-300ER (foto: Swiss)

Podle obchodního ředitele Swissu Tamura Goudarziho Poura je hlavním cílem společnosti nabídnout cestujícím stabilní a spolehlivý provoz.

Zimní letový řád Swiss, který bude platit od 29. října 2023 do 30. března 2024, nabídne celkem 21 dálkových destinací operovaných z hlavní základny společnosti na curyšském letišti Kloten. Swiss i nadále zůstává jednou z mála evropských leteckých společností, která na vybraných dálkových letech nabízí First Class.

Témata