Smartwings získal další kontrakty na zajištění letů na Kanárské ostrovy

22.09.2021 - Česká republikaLetecká společnost Smartwings dnes informovala, že zvítězila ve výběrovém řízení na zajištění přepravy pro dva významné zahraniční touroperátory. Společnost bude od poloviny října do konce dubna 2022 zajišťovat lety z Kanárských ostrovů do šesti evropských destinací. Z Las Palmas bude Smartwings létat do Helsinek (1x týdně), Bělehradu (1x týdně), Tallinu (1x týdně), Sofie (1x týdně) a norských měst Bodø a Tromsø (1x týdně).

„Jsme rádi, že jsme dokázali opět uspět v konkurenci leteckých společností. Na Kanárských ostrovech budeme mít základu pro celkem 3 letadla. Během zimy budeme létat nejen z českých letišť, ale také z Německa, Polska, Slovenska, Francie a Kanárských ostrovů,“ uved Roman Vik, generální ředitel Smartwings.

Smartwings - Boeing 737-800 (foto: Anna Zvereva/Wikimedia Commons - CC BY-SA 2.0)

Jak jsme informovali v květnu Smartwings rovněž získaly kontrakt od velkých německých touroperátorů na zajištění letecké přepravy z Německa a Švýcarska na Kanárské ostrovy a také do Řecka. Lety budou provozovány z Mnichova, Hamburku, Brém, Düsseldorfu, Lipska, Hannoveru, Stuttgartu, Norimberku a Curychu na Gran Canaria, Fuerteventuru a také na ostrovy Kréta a Rhodos.

Témata