Smartwings bude létat pro velké německé touroperátory na Kanárské ostrovy

17.05.2021 - EvropaČeská letecká Smartwings bude na podzim nově zajišťovat charterové lety z Německa na Kanárské ostrovy pro DER Touristik a další velké německé touroperátory.

„Němečtí touroperátoři si vybrali služby Smartwings a podepsali jsme nový kontrakt na zajišťování letecké dopravy z Německa a Švýcarska na Kanárské ostrovy v období podzimu 2021,“ uvedla Vladimíra Dufková, tisková mluvčí Smartwings Group, ve vyjádření pro Airways.cz.

Smartwings - Boeing 737-800 (foto: Smartwings)

Smartwings bude tyto lety provozovat z deseti letišť v Německu a ve Švýcarsku. Konkrétně se bude jednat o lety z Mnichova, Hamburku, Brém, Düsseldorfu, Lipska, Drážďan, Hannoveru, Stuttgartu, Norimberku a Curychu, které budou směřovat na Kanárské ostrovy Gran Canaria a Furteventura.

Smartwings budou jedno své letadlo pro obsluhu těchto letů bázovat na letišti v Las Palmas a druhý stroj na letišti na Fuerteventuře.

Podle německých serverů specializovaných na cestovní ruch reagovaly němečtí touroperátoři na velký zájem o podzimní dovolené a dali do prodeje nový balík leteckých zájezdů na Kanárské ostrovy.

Smartwings patří k největším leteckým společnostem na trhu charterové letecké přepravy v regionu střední Evropy. Kromě České republiky, kde pod značkou Smartwings provozuje pravidelné linky do desítek destinací, působí společnost také v Polsku, ve Francii, Maďarsku, na Slovensku a na Kanárských ostrovech.

Témata