Smartwings obnovily pravidelné lety z Bratislavy do Dubaje

27.10.2022 - SlovenskoLetecká společnost Smartwings ve středu po několikaměsíční přestávce obnovila své pravidelné lety z Bratislavy do Dubaje. Během zimního období bude linka provozována dvakrát týdně letouny Boeing 737 MAX 8. Z Bratislavy let QS1500 odlétá každou středu a neděli v 11:00 s příletem do Dubaje v 19:30. Z letiště Dubaj International linka QS1501 startuje ve stejné dny ve 20:30 a na bratislavském letišti přistává ve 23:40.

Cestující si mohou letenky zakupovat na webových stránkách Smartwings a rovněž i u prodejců letenek. Jednosměrné letenky z Bratislavy do Dubaje začínají na ceně 244 eur (5970 korun), zpáteční pak na 505 eur (12360 korun). V této ceně je zahrnuta přeprava pouze příručního zavazadla do 8 kilogramů. Za odbavené zavazadlo do 23 kilogramů se připlácí 25 eur za jeden úsek.

Obnovení letů do Dubaje na bratislavském letišti (foto: Smartwings)

„Přímý let z Bratislavy do Dubaje umožní slovenským turistům nejen snadný přístup k této atraktivní destinaci, ale může sloužit také jako přestupní bod pro cesty do Asie, Afriky či Austrálie. Pro naše zákazníky jsme nabídku letů z Bratislavy na letošní zimní sezonu rozšířili i o další exotické destinace,“ řekl Peter Šujan, obchodní ředitel Smartwings.

„Oceňujeme spolupráci se společností Smartwings, která provozuje přímou linku z Bratislavy do Dubaje již druhou sezonu. Je to pozitivní zpráva pro všechny Slováky, kteří rádi letí nebo plánují dovolenou do této oblíbené exotické destinace,“ uvedl Dušan Keketi, ředitel Letiště M. R. Štefánika v Bratislavě.

Vedle linky do Dubaje budou Smartwings v zimní sezóně také z bratislavského letiště provozovat charterové lety do Ománu (až 2x týdně), do Senegalu (1x týdně), na Kapverdy (1x týdně) a na Zanzibar (1x týdně).

(foto: Smartwings)

Témata