Ryanair přidá na zimu 11 nových spojení z Německa, včetně linky Norimberk - Boloňa

17.08.2021 - EvropaIrská nízkonákladová společnost Ryanair plánuje od zimního letového řádu přidat jedenáct nových spojení z německých letišť. Nejčastěji plánuje létat na nové lince z Kolína nad Rýnem do Budapešti a to rovnou čtyřikrát týdně. Z Kolína nad Rýnem plánuje Ryanair rovněž nově létat třikrát týdně týdně do Pafosu, dvakrát týdně do Atén a jedenkrát týdně na Fuerteventuru.

Boeing 737 společnosti Ryanair na letišti Bologna (foto: Fabrizio Berni/Wikimedia Commons - GFDL-1.2)

Rovněž z Memmingenu přidá Ryanair nová spojení - na Kanárské ostrovy na letiště Gran Canaria, do Pafosu na Kypru a do Lamezia Terme v Itálii bude létat z letiště na půli cesty mezi Mnichovem a Stuttgartem dvakrát týdně týdně.

Další německá letiště získají po jednom spojení. Z Hahnu u Frankfurtu bude Ryanair léta do Sevilly a přímo z největšího německého letiště - Frankfurtu - bude létat dvakrát týdně na Fuerteventuru. Z letiště Baden-Baden u francouzských hranic plánuje Ryanair létat dvakrát týdně do portugalského Fara.

Nejblíže hranicím ČR má pak být nová linka z Norimberku do italské Boloně, která bude obsluhována ve čtvrtky a neděle a hodí se tak například k prodlouženému víkendu v Itálii. Linku bude operovat Malta Air, odlet z Bologni je plánován na 11:10, přílet do Norimberku na 12:30 a odlet z Norimberku zpět na 13:30.

Všechny nové spojení jsou již v prodeji na stránkách ryanair.com. Ceny začínají na 19,99 eur za jednosměrnou letenku, dočasně jsou některé nové lety v akci i od 15,99 eur.

Témata