Ryanair přidá do Katovic deváté letadlo

04.03.2023 - EvropaV úterním tiskovém oznámení informovala společnost Ryanair, že přidá na letiště do Katovic již v pořadí deváté letadlo. K 16 pravidelným celoročním a 30 sezónním spojům přidá letos Ryanair z Katovic také 3 nové destinace:

  • Benátky-Treviso, 2x týdně (st,so), od 29.3.
  • Pula, 2x týdně (po, pá), od 2.6.
  • Varna, 3x týdně (st, čt, ne), od 4.6.

U příležitosti zahájení letního letového řádu společnosti Ryanair z Katovic vyhlásila letecká společnost speciální akci s nabídkou 100 000 míst od 145 zł (to je aktuálně zhruba 725kč) pro cesty v období od dubna do října letošního roku. Akce platí pro vybrané destinace rezervované do konce března na www.Ryanair.com.

Vzhledem k relativně malé nabídce spojů z letiště v Ostravě je blízké letiště v Katovicích často také první volbou i pro občany Moravskoslezského kraje. Vždyť z centra Ostravy je letiště v Katovicích vzdáleno pouze necelých 120km a 1 hodinu jízdy autem po dálnici. Právě nové destinace Ryanairu z Katovic, jako je Pula nebo Varna, mohou velmi zaujmout také na severu Moravy, neboť Chorvatsko a Bulharsko patří mezi nejoblíbenější destinace kam našinci v létě míří na dovolenou u moře.

Letiště v Katovicích, srpen 2011 (autor: Zygmund Put Zetpe0202, Wikimedia Commons, CC-BY-SA-4.0)

Témata