Ryanair nabídl poprvé 1 + 1 zdarma

28.09.2020 - EvropaNízkonákladová aerolinie Ryanair poprvé ve své 35leté historii představila nabídku 1 + 1 zdarma. Mimořádná akce platila jen 24 hodin. Cestující, kteří si minulý čtvrtek zarezervovali letenky na lety mezi 24. zářím a 14. prosincem měli nárok na další letenku zdarma. Podmínkou bylo, že letenka zdarma musí být na stejný let, na který si cestující zaplatil místo.

Ryanair - Boeing 737-800 (foto: Ryanair)

Ryanair spustil prodejní akci ve snaze zvýšit počet cestujících během podzimního období. Cestující se zakoupenou letenkou tak mohl k letu pozvat své přátele či rodinné příslušníky. Pozoruhodné na akci bylo, že platila na všechny aktuálně provozované linky společnosti Ryanair.

Kvůli cestovním omezením v Evropě vyvolaným pandemií koronaviru Ryanair snížil svou kapacitu na 40 % v porovnání s loňským rokem. Společnost kritizovala nadměrná omezení, které jsou často oznamovány na poslední chvíli, což snižuje ochotu cestujících rezervovat si své lety v předstihu. Ryanair rovněž minulý týden oznámil, že pasažéři si budou moci zdarma změnit termín odletu i v průběhu října a listopadu.

(zdroj: Ryanair)

Štítky