Norse plánuje létat do Miami i z Paříže a Berlína

09.07.2023 15:00 - USA & KanadaLetecká společnost Norse Atlantic Airways plánuje od letošního prosince létat do Miami kromě Londýna a Osla, také i z Paříže a z Berlína. Lety z Paříže, letiště Charlese de Gaulla jsou plánovány od 11.12. 4x týdně v pondělky, středy, čtvrtky a neděle. Lety z Berlína pak 1x týdně od 15.12.2023 a to vždy v pátky. Tyto lety jsou již částečně viditelné v rezervačním systému společnosti, avšak aktuálně se stále ještě ke koupi zcela nenabízí. Aktuálně létá Norse Atlantic z Paříže i Berlína 4x týdně do Fort Lauderdale, ovšem tyto lety končí 17.září.

V současnosti létá Norse Atlantic také ještě 4x týdně z Londýna-Gatwicku do Fort Lauderdale. Z Osla pak 2x týdně. V druhé polovině září pak Norse vymění na Floridě Fort Lauderdale za letiště v Miami. Ovšem jen pro lety z Osla a Londýna. Od začátku zimního letového řádu pak Norse plánuje již delší dobu létat z Londýna do Miami denně, ale za to z Osla pouze 1x týdně. Nově tak od prosince má přibýt i 4x týdně Paříž a 1x týdně Berlín.

Boeing 787-9 Dreamliner společnosti Norse Atlantic na letišti v Oslu, leden 2023 (autor: Kallerna, Wikimedia Commons, CC-BY-SA-4.0)

Témata