Norse Atlantic mění na Floridě Fort Lauderdale za Miami

01.06.2023 00:00 - USA & KanadaLetecká společnost Norse Atlantic Airways mění od 18. září příletové letiště na jihu Floridy, kam aktuálně létá na svých linkách z Londýna-Gatwicku a Osla s Boeingy 787-9. Namísto Fort Lauderdale přesouvá své aktivity zhruba o 50 kilometrů jižněji na letiště v Miami. Přitom na Floridu začala společnost létat z Londýna teprve minulý týden a to hned do dvou destinací. Do Orlanda zahájila lety 25. května a do Fort Lauderdale o den později. Orlando leží o 340 kilometrů a 3,5 hodiny jízdy autem severněji než Fort Lauderdale. Do obou destinací létá Norse Atlantic aktuálně z Londýna shodně čtyřikrát týdně. Z Osla létá do Orlanda denně a do Fort Lauderdale dvakrát týdně.

Boeing 787-9 s posádkou společnosti Norse Atlantic při příležitosti spuštění letů z Londýna na Floridu (foto: Norse Atlantic Airways)

Od zimního letového řádu 2023/24 navýší Norse Atlantic lety z Londýna-Gatwicku do Miami na denní frekvenci. Do Orlanda bude společnost létat z Londýna každý den od 1. července. Z Osla naopak dojde od 29. října k redukci letů do Miami ze dvou na jeden let týdně. ovšem jeden let denně Do Orlanda má zůstat zachován jeden let denně z Osla podle rezervačního systému společnosti i přes zimu.

Témata