Německé aerolinie Lalona Air oznámily první destinace

26.08.2021 - EvropaNová německá letecká společnost Lalona Air postupně oznamuje na sociálních sítích své první destinace. Od ledna 2022 chce aerolinie létat z Düsseldorfu do Friedrichshafenu u Bodamského jezera. Spojení má být provozována dvakrát denně. Druhým zveřejněným cílem je rakouský Klagenfurt, kam chce společnost rovněž létat od ledna 2022.

(foto: Lalona Air)

Lalona Air uvádí, že se chce orientovat na obchodní cestující, kterým bude přizpůsoben i letový řád. Společnost počítá s letouny ATR 72-500 v konfiguraci pro 60 cestujících. Na palubě má být business class s dostatkem místa pro práci během letu. Cestujícím chce aerolinie také nabídnout WLAN připojení k internetu v průběhu letu. Samotný provoz letadel má zajišťovat dánská společnost Air Alsie specializující se na ACMI pronájmy.

(zdroj: Lalona Air)

Cestující business class budou moci využít přepravu z letiště v okruhu do 100 kilometrů a při odletu z Düsseldorfu budou mít zdarma vstup do salonku. V ceně letenky má být občerstvení podávané během letu a přeprava zapsaného zavazadla do 15 kilogramů. Společnost počítá s tím, že průměrná cena letenky bude 225 eur. Prodej letenek má být spuštěn na webových stránkách dopravce 1. října 2021.

Témata