Lufthansa Italia začne létat do Prahy

21.07.2010 - Česká republikaLufthansa Italia, italská pobočka německé Lufthansy, zahájí na podzim pravidelné lety do Prahy. Nová linka spojí milánské letiště Malpensa s pražskou Ruzyní. Nová linka LH 3732 bude provozována denně s odletem z Milána v 11:35 a příletem do Prahy ve 13:50. Zpět z Ruzyně bude linka LH 3733 startovat v 13:50 a na letišti Malpensa přistávat v 16:20. Provoz bude zajišťován letouny typu Airbus A319. Letenky na novou linku jsou již v prodeji. Společnost nabízí do 25. července dvě zpáteční letenky za cenu jedné, tedy za 2590 korun včetně všech poplatků.

Lufthansa Italia má ve své flotile osm strojů Airbus A319 (foto: Lufthansa)

„Jsem rád, že naše společnost do nabídky vůbec poprvé zahrnula přímé lety mezi Českou republikou a Itálií. Lufthansa Italia od loňského roku, kdy zahájila svůj provoz, zaznamenává neustálý růst. Miláno a sever Itálie jsou jedním z ekonomicky nejsilnějších regionů v Evropě a nabízí skvělé možnosti jak pro firemní klientelu, tak pro cestující směřující na dovolenou,“ uvedl Tamur Goudarzi-Pour, generální ředitel skupiny Lufthansa pro střední Evropu.

Cestujícím z Prahy umožní nový spoj rovněž přestup na další linky Lufthansa Italia vypravované z Milána. Vedle italských měst jako Palermo, Neapol či Bari jsou v nabídce také další evropská města, například Barcelona nebo Lisabon.

Lufthansa Italia sází na německou kvalitu v italském stylu (foto: Lufthansa)

Témata