LOT otevře linku do Záporoží

15.02.2018 - EvropaLetecká společnost LOT Polish Airlines bude nově létat z Varšavy do Záporoží na jihovýchodě Ukrajiny. O nové destinaci polského dopravce informoval ve středu server Pasazer.com. Nová linka bude provozována od 2. července šestkrát týdně letouny Embraer 170/175 a má mít dobrou návaznost na další linky LOTu. Letenky na novou linku do Záporoží jsou dostupné v rezervačních systémech.


LOT Polish Airlines - Embraer ERJ-170 (foto: LOT)

Polský LOT bude jediným dopravcem ze zemí Evropské unie, který bude do Záporoží létat. Záporoží bude v pořadí šestou destinací LOTu na Ukrajině. Společnost v současnosti pravidelně létá na letiště Borispol a Žuljany v Kyjevě, do Charkova, Lvova a Oděsy.

Vedle pravidelných linek z Varšavy provozuje LOT regionální linky z Poznaně, Bydhoště a Olsztynu do Lvova. Podle letního letového řádu 2018 nabídne LOT 84 letů týdně mezi Polskem a Ukrajinou. Nově navýší polský dopravce od 2. srpna lety z Varšavy na kyjevské letiště Žuljany na dva lety denně. Celkem tak nabídne 27 letů týdně mezi Varšavou a Kyjevem.

Štítky