Lattitude Hub obnoví lety z Kanárských ostrovů

06.10.2021 - EvropaŠpanělská letecká společnost Lattitude Hub plánuje od listopadu opět létat ze své základny na letišti Tenerife South. Společnost koncem července zahájila provoz uskutečním inauguračního letu z Madridu do Tenerife pro pozvané hosty. Po pouhém jednom dni provozu však byly lety přerušeny. Společnost oznámila, že provoz reorganizuje a vrátí se zpět na podzim.

Lattitude Hub - Airbus A319 (foto: Lattitude Hub)

Nyní Lattitude Hub plánuje obnovení svých letů od začátku listopadu, kdy bude létat z letiště Tenerife South do Bilbaa (1x týdně) a Madridu (4x týdně). Další lety společnost plánuje vypravovat o státních svátcích. Letenky na obě linky jsou v prodeji prostřednictvím webových stránek na adrese lattitudehub.com a cestovních kanceláří. V ceně letenek je zapsané zavazadlo do 23 kilogramů a catering na palubě letadla.

Lattitude Hub založilo konsorcium 14 hotelových firem z Kanárských ostrovů spolu s leteckou společností One Airways. Projekt nové aerolinie se začal rodit již před několika lety. Urychlil jej bankrot letecké společnosti Thomas Cook Airlines v roce 2019, kdy si místní hoteliéři uvědomili svou závislost na zahraničních dopravcích.

Vedle samostatných letenek Lattitude Hub prodává také balíčky letenka + ubytování. Součástí těchto balíčků je také transfer z letiště do zvoleného hotelu. Nabídka cílí na páry a rodiny s malými dětmi.

Témata