Korean Air obnoví pravidelné lety do Říma a Barcelony

03.08.2022 - Asie & AustrálieLetecká společnost Korean Air od září obnoví své pravidelné lety Říma a Barcelony. Pravidelná linka ze Soulu do Říma bude opět provozována od 1. září třikrát týdně letounem Boeing 777-200. O den později bude obnovena linka ze Soulu do Barcelony. Ta bude provozována třikrát týdně Boeingem 787-9 Dreamliner.

Korean Air - Boeing 787 Dreamliner (foto: Korean Air)

Linky do obou evropských měst byly pozastaveny po rozšíření onemocnění Covid-19 v březnu 2020. Jihokorejský dopravce nyní postupně své linky do Evropy obnovuje. Od začátku července Korean Air opět létají do Milána a Vídně. Od září tak budou Korean Air provozovat pravidelné lety do devíti evropských měst.

„Jsme rádi, že můžeme po dvou a půl letech přivítat cestující zpět v Římě a Barceloně. Evropský trh se zotavuje rychleji, než se očekávalo, a zaznamenáváme silný návrat poptávky po cestování,“ uvedl Jumin Kim, ředitel Korean Air pro západní Evropu. „Budeme pokračovat v pozorném monitorování trendů na trhu a podle toho budeme obnovovat zbývající síť, jelikož usilujeme o plné obnovení letů,“ dodal Kim.

Témata