Flydubai rozšiří lety do Rumunska, zahájí lety do Kluže

03.03.2021 - Asie & AustrálieNízkonákladová aerolinie flydubai otevře pravidelné spojení z Dubaje do Kluže na severozápadě Rumunska. Nová linka bude provozována dvakrát týdně vždy ve středu a v sobotu letounem Boeing 737-800. Kluž bude po Bukurešti druhou destinací společnosti v Rumunsku. Do hlavního města Rumunska plánuje flydubai v letní sezóně dva lety denně, takže s novou linkou do Kluže bude aerolinie nabízet šestnáct zpátečních letů do Rumunska.

Flydubai - Boeing 737-800 (foto: flydubai)

„Do Bukurešti jsme začali létat se čtyřmi lety týdně v roce 2012. Od té doby flydubai více než ztrojnásobil své lety na tento trh, jak rostla poptávka po osobní a nákladní přepravě mezi Rumunskem a Spojenými arabskými emiráty. Jsme nadšení, že se zahájením našich letů do Kluže-Napoca, můžeme nabídnout více možností pro pohodlné přímé letecké spojení na tento trh,“ uvedl Ghaith Al Ghaith, výkonný ředitel flydubai.

Historické centrum Kluže, uprostřed Katedrála Zesnutí Přesvaté Bohorodičky (foto: flydubai)

Kluž je s více než 400 tisíci obyvateli druhým největším městem Rumunska. Město, které je považováno za bránu do severozápadního Rumunska, je centrum historické oblasti Transylvánie.

Témata