Finnair obnoví příští rok linku do Ósaky a bude častěji létat do asijských destinací

20.12.2022 - EvropaLetecká společnost Finnair bude od 26. března 2023 opět létat z Helsinek do Ósaky. Linka bude provozována třikrát týdně letouny Airbus A350-900. Provoz na lince byl přerušen po vypuknutí pandemie Covid-19.

V příštím roce finský dopravce rovněž navýší frekvence letů do asijských destinací. Na letiště Narita v Tokiu bude společnost létat čtyřikrát týdně, přičemž na letišti Haneda budou letouny Finnairu přistávat každý den. Linky do Hongkongu a Dillí budou v letní sezóně 2023 obsluhovány denně.

Finnair - Airbus A350-900 (foto: Finnair)

„Jsme rádi, že můžeme odpovědět na rostoucí poptávku po cestování mezi Evropou a hlavními asijskými destinacemi. V létě 2023 budeme provozovat celkem 14 letů týdně mezi Finskem a Japonskem a budeme denně létat do Dillí a Hongkongu,“ uvedl Ole Orvér, obchodní ředitel společnosti Finnair.

Dálkové linky Finnair mají dobrou návaznost na evropskou síť linek této společnosti. Linky mezi Helsinkami a Japonskem jsou provozovány v code-sharingu s partnery z aliance Oneworld, společnostmi Japan Airlines a British Airways.

Témata