Eurowings prodává letenky na novou linku z Prahy na Mýkonos

12.03.2022 - Česká republikaNěmecká nízkonákladová aerolinie Eurowings rozšířila svůj letní letový řád z pražské základny o atraktivní dovolenkovou linku. Od 2. června do 29. září 2022 bude létat na nové sezónní lince z Prahy na řecký ostrov Mýkonos.

Nové přímé spojení bude provozováno jednou vždy ve čtvrtek s odletem z Prahy v 14:00 a příletem na Mýkonos v 17:50. Zpáteční let bude odlétat ve stejný den v 18:35 a na ruzyňském letišti přistávat ve 20:35. Vedle přímého letu nabízí Eurowings cestujícím rovněž spojení v neděli s přestupem v Kolíně na Rýnem.

Bílé větrné mlýny na ostrově Mýkonos (foto: spalla67/Pixabay)

Nejlevnější zpáteční letenky jsou k dispozici za 4998 korun pouze na začátku června, kdy budou lety zahájeny. V červenci jsou zpáteční letenky aktuálně od 6998 korun, ke konci srpna pak od 5248 korun. Jedná se však o letenky v tarifu Basic s malým příručním zavazadlem.

Mýkonos je nejoblíbenějším z ostrovů řeckých Kyklad. Malý ostrov se nachází v Egejském moři zhruba 130 kilometrů jihovýchodně od Atén. Ostrov je známý zejména svými písečnými plážemi a rušným nočním životem. Díky tomu je hojně vyhledáván v letní sezóně a patří tak k dražším řeckým ostrovům. Symbolem ostrova je pětice ikonických bílých větrných mlýnů nad přístavem Mýkonos.

Mýkonos je znám také svými písečnými plážemi (foto: dronepicr/Wikimedia Commons - CC BY 2.0)

Témata