Do Norimberku začnou létat Aegean Airlines

08.11.2021Řecká letecká společnost Aegean Airlines zařadí v příští letní sezóně do své nabídky nově lety do Norimberku. Od 4. června 2022 bude aerolinie létat do tohoto německého města na sezonní lince ze Soluně. Odlety z Norimberka budou vždy v úterý a v sobotu v 1:55 s příletem do Soluně v 5:05. Na lince bude létat Airbus A320 pro 174 cestujících.

Aegean Airlines - Airbus A320 (foto: Airport Nürnberg)

Od 6. července pak Aegean Airlines přidají druhou sezónní linku Atény - Norimberk, jež bude provozována rovněž dvakrát týdně, a to ve středu a v neděli s A320. Odlety z Norimberka jsou plánovány na 2:15 v noci s příletem do Atén v půl šesté ráno. Díky časnému rannímu příletu budou moci cestující využít tuto linku také pro cesty do dalších částí Řecka včetně řeckých ostrovů.

Letiště Norimberk předpokládá, že obě linky budou zajímavé nejen pro turisty, ale i pro více než 20 tisíc lidí řeckého původu, které žijí v metropolitní oblasti Norimberku. Letenky na obě linky jsou již v prodeji prostřednictvím webu Aegean Airlines a dalších prodejních kanálů.

Témata