British Airways vypraví lety výhradně pro členy věrnostního programu Executive Club

13.04.2023 - EvropaLetecká společnost British Airways poprvé vypraví lety, které budou výhradně určeny pro členy věrnostního programu Executive Club. Jako první bude v listopadu letošního roku připraven let do egyptského Šarm aš-Šajchu. Své bonusové zpáteční letenky si mohou členové programu na tento let zarezervovat za 1 libru a 27500 Avios. Letenka v byznys třídě Club Europe je k dispozici za 1 libru a 48500 Avios. Let z londýnského letiště Gatwick zajistí dceřiná aerolinie BA Euroflyer.

Egyptské letovisko Šarm aš-Šajch (ilustrační foto: British Airways)

V únoru a březnu příštího roku mají následovat čtyři lety z Heathrow do Ženevy. Zpáteční letenky na tyto lety jsou k dispozici za 1 libru a 18500 Avios, v Club Europe pak za 1 libru a 30000 Avios. Další lety určené výhradně pro členy Executive Clubu mají být oznámeny v průběhu letošního roku.

British Airways ve své tiskové zprávě uvedla, že na krátkých pravidelných letech poskytuje obvykle minimálně 12 míst pro bonusové letenky, na dálkových letech pak minimálně 14 míst.

Executive Club je bezplatný věrnostní program letecké společnosti British Airways. Jeho „měnou“ jsou Avios, které lze sbírat na letech BA a dalších partnerských dopravců, při nákupech u partnerů apod. Avios používají ve svých věrnostních programech také další letecké společnosti skupiny IAG. Program má čtyři úrovně: od základní Blue přes Bronze, přes Silver až po nejvyšší Bronze.

Témata