Air Serbia navýší počet letů do Prahy

18.02.2020 - Česká republikaLetecká společnost Air Serbia oznámila, že během letní sezóny navýší počet letů na své pravidelné lince mezi Prahou a Bělehradem. Od 1. června 2020 nabídne srbský dopravce cestujícím až deset přímých letů týdně v každém směru. K dosavadním denním letům přidá Air Serbia ještě další tři lety týdně, a to vždy v pondělí, ve středu a v pátek. Letenky na nové lety jsou již v prodeji prostřednictvím webu Air Serbia a dalších distribučních kanálů.

Letoun ATR 72-200 společnosti Air Serbia na pražském letišti (foto: Letiště Praha)

„Podle odhadů Letiště Praha by v nadcházející sezóně mohlo linku do Bělehradu využít až 25 000 cestujících v obou směrech,“ uvedla Kateřina Pavlíková z Letiště Praha.

Vedle cest do samotného hlavního města Srbska budou mít cestující více možností při využití návazných letů z Bělehradu do dalších destinací Air Serbia. Společnost má dobré pokrytí v zemí bývalé Jugoslávie a jihovýchodní Evropy. Zajímavé mohou být rovněž návazné lety na Kypr, do Izraele, Libanonu a Egypta.

Na lety mezi Prahou a Bělehradem nasazuje Air Serbia letouny ATR 72-200 nebo ATR 72-500 v konfiguraci pro 66 či 70 cestujících

Témata