Air Serbia bude od května létat do Káhiry

01.02.2023 - EvropaLetecká společnost Air Serbia pokračuje v oznamování nových destinací ze svého uzlu v Bělehradu. Tentokrát informuje, že od poloviny května bude létat i do Egypta, do Káhiry.

Lety do Káhiry jsou plánovány 3x týdně letadlem Airbus A319. Odlety jsou plánovány v pondělky, středy a pátky z Bělehradu těsně před půlnocí - ve 23:20. Přílet do Egypta má být ve 02:15. Odlet z Káhiry nazpět do Srbska má být ve 2:55, přílet do Bělehradu 5 minut před šestou hodinou ranní. Air Serbia se tak zřejmě snaží využít letadlo, které by jinak přes noc nečinně zahálelo v Bělehradě. Uvidíme, zda se to společnosti nevymstí při případných kumulací zpoždění a dominovým efektem, který může nastat pokud letadlo nabere nečekané zpoždění na některém z předchozích letů.

Nejlevnější zpáteční letenka mezi Bělehradem a Káhirou vychází u společnosti Air Serbia na 365 euro. V její ceně je též max. 23kg těžké odbavené zavazadlo a občerstvení na palubě. První let se má uskutečnit 15.května a je již k dispozici v rezervačním systému společnosti.

Airbus A319 společnosti Air Serbia, říjen 2016 (autor: Adrian Pingstone, Wikimedia Commons, public domain)

Témata