Aegean Airlines nabízí dvojnásobek mil do Miles+Bonus

28.09.2020 - EvropaVěrnostní program Miles+Bonus společnosti Aegean Airlines je dlouhodobě znám výhodnými podmínkami pro získání vyšších statutů. Nyní přichází řecký dopravce s akční nabídkou pro členy programu. Pokud si cestující rezervuje do 14. října 2020 letenku, bude mu po jejím proletění připsán dvojnásobek mil a dvojnásobek statusových mil. Nabídka platí pro jakékoliv jednosměrné a zpáteční lety až do září 2021 provozované Aegean Airlines nebo dceřinou společností Olympic Air.

Aegean Airlines - Airbus A320neo (foto: Anna Zvereva/Wikimedia Commons - CC BY-SA 2.0)

Například za zpáteční let z Prahy do Atén v ekonomické třídě v tarifu ComfortFlex získá cestující v rámci akce 4000 statusových mil a v business class až 10 tisíc statusových mil. Pro získání stříbrného statusu jsou nutné v rámci 12 měsíců dva lety s Aegean Airlines a Olympic Air a získání 12 tisíc statusových mil. Na zlatou kartu potřebuje pasažér nejméně čtyři lety s těmito společnostmi a 24 tisíc statusových mil.

Aegean Airlines jsou od roku 2010 členem Star Alliance a jejich Miles+Bonus je propojen a harmonizován s věrnostními programy dalších členských aerolinií aliance.

Témata