Turkish Airlines uzavřely dohodu o code-sharingu s Bangkok Airways

07.08.2019 - EvropaSpolečnost Turkish Airlines se dohodla s thajskou Bangkok Airways na code-sharingové spolupráci. Díky tomuto partnerství rozšířil Turkish Airlines od 1. srpna svou nabídku o šestnáct nových destinací v jihovýchodní Asii. Kód tureckého dopravce se objevil na linkách Bangkok Airways z Bangkoku do Čiang Mai, Čiang Rai, Lampang, Sukhothaj, Tratu, Ko Samui, Phuket, Krabi, Danangu, Phu Quoc, Rangúnu, Mandalaj, Neipyijto, Vientiane a Luang Prabangu a dále na linku z Ko Samui do Phuketu.

(foto: Bangkok Airways)

V plánu je dále rozšíření nabídky o spoje z Bangkoku do Phnompenhu a Siem Reap. V současnosti probíhá schvalování code-sharingu příslušnými kambodžskými úřady. Po odsouhlasení těchto dvou linek by počet operovaných cílů vzrostl na osmnáct.

Bangkok Airways se označují za butikovou aerolinii, čímž je míněn důraz na pohodlí, stylovost a odlišnost od velkých dopravců. Zatímco většina leteckých společnosti provádí unbundling, Bangkok Airways naopak zahrnuje vše v ceně letenky. Cestující ekonomické třídy tak mají v letence zapsané zavazadlo do 20 kg, přístup do čekárny společnosti s nabídkou občerstvení a na palubě letadla také dostanou jídlo. Pasažérům business class pak společnost nabízí možnost odbavit zavazadlo až do 30 kg, zvláštní čekárny a komfortnější sedadla.

Štítky