Transavia prodloužila spolupráci s Czech Airlines Technics

26.09.2022 - Česká republikaPodle dnešního tiskového prohlášení letiště Praha, majitele dceřiné společnosti Czech Airlines Technics a.s. (CSAT), došlo k prodloužení dohody se společností Transavia Airlines o technické údržbě jejich letadel, nově včetně typu A320neo. Spolupráce tak má trvat minimálně do 31.8.2027.

Nadcházející sezóna začne 1. listopadu 2022 a věříme, že bude stejně úspěšná, jako byly ty předcházející. Jsme opět připraveni Transavii poskytovat až tři údržbářské linky pro každou sezónu, proto jsme pro Transavii první volbou, tedy preferovanou firmou poskytující těžkou údržbu,“ říká předseda představenstva Petr Doberský.

CSAT za uplynulé roky spolupráce provedla Transavii revize různých úrovní při celkem 267 návštěvách letadel společnosti. „Musíme vyzdvihnout skvělou spolupráci nejen na úrovni vedení obou společností, ale i na ploše našeho hangáru, kde se v průběhu údržbářské sezóny potkávají naši manažeři údržby s technickými reprezentanty zákazníka. Ke zdárnému průběhu tzv. „base maintenance visits“ rozhodně napomáhají i nadstandardní osobní vztahy obou stran,“ dodává Petr Doberský.

Robert-Jan Korenromp, Head of Fleet & Technical Services společnosti Transavia, doplnil: “Společnost CSAT se v průběhu let osvědčila jako spolehlivý partner poskytující kvalitní služby, flexibilitu a dobrou spolupráci na všech úrovních. Jsme rádi, že tuto naši dlouhodobou dobrou spolupráci prodlužujeme na dalších pět let.”

údržba letadla společnosti Transavia v prostorách CSAT, (zdroj: letiště Praha)

Témata