SmartWings zahájí lety do Amsterdamu a Bukurešti

03.09.2010 - Česká republikaSmartWings dnes oznámily zahájení nízkonákladových letů do dalších dvou nových destinací. Od 1. listopadu bude možné letět se SmartWings dvakrát denně do Amsterdamu a jednou denně do Bukurešti. Odlety z Prahy do Amsterdamu jsou každý den v 7:00 a v 17:30. Zpět z Amsterdamu do Prahy bude linka Smart Wings odlétat denně v 9:15 a v 19:45. „Letový řád Praha – Amsterdam je přizpůsoben mimo jiné i cestám v rámci jednoho dne bez nutnosti strávit noc v destinaci. Jsme přesvědčeni, že bude vyhovovat jak obchodním cestujícím, tak i turistům s možností maximálně využít čas v hlavním městě Holandska,“ uvedl hlavní manažer SmartWings Radek Muller.

Nová linka SmartWings do Bukurešti nabízí odletový čas z ruzyňského letiště denně v 7:00 s příletem na hlavní bukurešťské letiště Otopeni v 8:45. Zpáteční let z Bukurešti startuje 9:30 a na Ruzyni přistává v 11:25. SmartWings tak nabídne první ranní odlet do Bukurešti, dopolední linka ČSA do hlavního města Rumunska odlétá až v 11:40. „Počty cestujících mezi Českou republikou a Rumunskem stabilně a dynamicky rostou a nové spojení jen podpoří další růst,“ doplnil Radek Muller ze SmartWings.

Nejlevnější konečné ceny letenek začínají podle aktuální nabídky webových stránek dopravce u Amsterdamu na 3141 Kč, u Bukurešti pak na 2992 Kč. SmartWings, který je obchodní značkou Travel Service pro nízkonákladové lety, novými linkami pokračuje v současné expanzi, když v úterý oznámil navýšení frekvence na lince do Paříže na tři lety denně.

Témata