Smartwings obnoví v červnu lety do dalších 27 destinací

02.06.2021 - Česká republikaLetecká společnost Smartwings v úterý informovala, že během června obnoví lety z České republiky do dalších 27 destinací. Jedná se o dovolenkové cíle v Řecku, Itálii, Španělsku, Bulharsku, Chorvatsku, Albánii, Černé Hoře, Turecku, Maroku a na Kypru.

Od úterý 1. června Smartwings opět létají na řecký ostrov Zakynthos (6x týdně) a do bulharské Varny (4x týdně). Dnes společnost obnovila své lety do Olbie na Sardinii (2x týdně). Od 3. červnu budou Smartwings opět létat na ostrov Kefalonia (2x týdně), do Soluně (2x týdně), Cagliari na Sardinii (2x týdně) a do chorvatského Dubrovníku (2x týdně, od července 5x týdně). V pátek 4. června zahájí společnost letošní lety na řecký ostrov Karpathos (1x týdně). Od soboty budou letouny Smartwings opět létat do Burgasu (2x denně), Chanie na Krétě (3x týdně), řecké Prevezy (2x týdně) a na Menorcu (2x týdně). V prvním červnovém týdnu tak Smartwings přidají linky do 12 destinací.

Smartwings - Boeing 737-800 (foto: Smartwings)

Od pátku 11. června dojde k obnovení provozu na řecký Samos (2x týdně), od 15. června do italské Lamezia Terme (2x týdně), od 16. června do Katánie na Sicílii (2x týdně), od 17. června do Larnaky na Kypru (2x týdně), od soboty 19. června do Tirany (3x týdně) a od 26. června do Podgorice.

V průběhu června přidá Smartwings ke svým stávajícím letům z Brna a Ostravy do Egypta (Hurghada a Marsa Alam) a Turecka (Antálie) další linky do Heraklionu, na Rhodos, Kos, Zakynthos, Korfu, do Burgasu a Varny.

Do dalších destinací budou Smartwings v červnu provozovat také charterové lety. Společnost plánuje vypravit tento měsíc lety do Kavaly, na Santorini, do Araxosu, Heraklionu, na Rhodos, Kos, Korfu, do Prevezy, Bodrumu, Izmiru, Antalye, Agadiru, Oujdy, na Ibizu, Mallorcu, do Burgasu, Varny, Neapole, Hurghady, Marsa Alamu, Šarm aš-Šajchu, Monastiru, Enfidha a Džerby.

Smartwings nabízí cestujícím u všech stávajících a nových individuálních rezervací možnost bezplatné změny termínu do 30. června 2021. Nově vybraný let se musí uskutečnit nejpozději 31. března 2022.

Témata