Smartwings bude i nadále přepravovat klienty Čedoku na dovolenou

23.09.2021 - Česká republikaLetecká společnost Smartwings a cestovní kancelář Čedok podepsaly smlouvu o zajištění letecké přepravy na další rok. Největší česká letecká společnost tak bude i nadále přepravovat klienty CK Čedok na dovolenou na Kanárské ostrovy, do Egypta, na Madeiru a do dalších cílů nejen v Evropě.

„Jsem potěšen, že jsme dosáhli dohody s leteckou společností Smartwings a nabídneme našim klientům více než 80 leteckých spojení do oblíbených dovolenkových destinací nejen z pražského letiště, ale také z Brna a Ostravy v nadcházejícím zimním a letním letovém řádu. Na partnerství se Smartwings si cením jejich flexibilitu a provozní spolehlivost,“ uvedl Stanislav Zeman, generální ředitel Čedoku.

Smartwings - Boeing 737-800 (foto: Smartwings)

Během zimní sezóny budou letadla Smartwings dopravovat klienty Čedoku z Prahy na tři Kanárské ostrovy (Tenerife, Fuerteventura a Lanzarote), na ostrov Madeira (Funchal) a do egyptských letovisek Hurghada a Marsa Alam. V létě budou letadla v barvách Smartwings mířit s klienty Čedoku do celého portfolia destinací Smartwings.

„Velmi si vážíme toho, že jsme opět získali důvěru jedné z nejvýznamnějších cestovních kanceláří a uspěli v tvrdé konkurenci ostatních leteckých společností. Čedok patří k našim dlouhodobým a strategickým partnerům, o to více je toto partnerství pro nás cennější,“ řekl Roman Vik, člen představenstva a generální ředitel Smartwings.

Smartwings spolupracuje a zajišťuje leteckou dopravu pro mnoho významných cestovních kanceláří a touroperátorů nejen u nás, ale i v zahraničí. Čedok je nejstarší cestovní kancelář v České republice s více než stoletou historií. V roce 2016 se jediným vlastníkem CK Čedok stala polská skupina Itaka Holdings.

Témata