Ryanair se dohodl s Kiwi.com na přeprodeji letenek

29.01.2024 21:25 - Česká republikaLetecká společnost Ryanair dnes oznámila, že se dohodla s brněnskou společností Kiwi.com. Tato dohoda zaručuje, že Kiwi bude mít nyní přímý přístup k webovým stránkám Ryanair.com a Kiwi souhlasí s tím, že bude svým zákazníkum poskytovat nízké ceny letů a doplňkových služeb nabízených společností Ryanair. Před několika dny uzavřel Ryanair podobnou dohodu též s OTA (=Online Travel Agent) společností LoveHolidays.

https://twitter.com/RyanairPress/status/1751989588514463781?s=20

Dnešní dohoda znamená, že zákazníci Kiwi.com mohou nyní nakupovat lety a doplňkové služby společnosti Ryanair za skutečné ceny bez přirážek. Navíc zákazníci Kiwi.com budou mít přímý pŕístup na svůj účet myRyanair. Kromě těchto výhod tato dohoda zákazníkům také umožňuje využívat virtuální interline službu Kiwi, která zákazníkům umožňuje rezervovat si navazující lety, ale pokud zmeškají svůj navazující let, Kiwi cestující bezplatně přerezervuje na nejbližší volný let.

Společnost Ryanair dlouhodobě vede kampaň za to, aby byli všichni spotřebitelé chráněni před přeplácením a cenovými podvody ze strany přeprodávajících společností a aby byl učiněn konec falešným kontaktním a platebním údajům zákazníků. Dnes schválené partnerství se společností Kiwi ukazuje, jak mohou OTA společnosti jako Kiwi.com spolupracovat se společností Ryanair transparentním způsobem.

Boeing 737-800 společnosti Ryanair, září 2011 (autor: Maarten Visser, Wikimedia Commons, CC-BY-SA-2.0)

Témata