Norwegian otevře linky do Krabi

06.07.2018 - EvropaNízkonákladová společnost Norwegian zařadí do své sítě thajské turistické letovisko Krabi. Společnost otevře do Krabi na přelomu října a listopadu linky ze základen v Oslu, Stockholmu a v Kodani. Všechny tři linky budou během zimního letového řádu 2018/19 provozovány dvakrát týdně letouny Boeing 787-8 Dreamliner.

Celkem tak bude Norwegian vypravovat do Krabi celkem šest letů týdně. Linky do Krabi jsou plánovány jako sezónní a mají být provozovány pouze během zimního letového řádu do konce března 2019.


Písečná pláž v Ao Nang nedaleko Krabi (foto: kallerna/Wikimedia Commons - CC BY-SA 3.0)

Krabi leží přibližně 800 kilometrů jižně od Bangkoku na pobřeží Andamanského moře. Oblast je známá nádhernými plážemi a fotogenickými skalisky lemujícími pobřeží.

Norwegian dále v nadcházející zimní sezóně navýší počet letů do Bangkoku. Do thajské metropole bude létat z Osla třikrát týdně, ze Stockholmu čtyřikrát týdně a z Kodaně dvakrát týdně. Růst počtu letů do Bangkoku je však nižší než společnost dříve plánovala.


Norwegian - Boeing 787 Dramliner (foto: Steve Bates/Norwegian - CC BY 3.0)

Během zimní sezóny 2018/19 tak bude Norwegian operovat 15 letů týdně ze Skandinávie do Thajska. Podle obchodního ředitele Norwegian Thomase Ramdahla přináší nové lety cestujícím možnost letět do Bangkoku a zpět se vracet z Krabi a zkombinovat tak hlavní město s pobytem u moře.

Témata