Komunikaci Letiště Praha opět povede Eva Krejčí

27.09.2021 - Česká republikaDo společnosti Letiště Praha se po sedmi letech vrací Eva Krejčí, která bude opět působit na pozici ředitelky komunikace. Do její kompetence bude spadat externí a interní komunikace a také koordinace aktivit v oblasti CSR a udržitelnosti. Tiskovou mluvčí Letiště Praha i nadále zůstává Klára Divíšková. Z PR týmu Letiště Praha na konci září odchází Kateřina Pavlíková, která přijala po čtyřech letech další profesní výzvu v oblasti cestovního ruchu.

Eva Krejčí (foto: Letiště Praha)

„Podle Jamese Bonda prý člověk nikdy nemá říkat nikdy. To platí i v mém případě. Na letiště se vracím s velkou radostí. Využiji své zkušenosti, abych společně s kolegyněmi a kolegy v týmu podpořila komunikaci letiště směrem k veřejnosti, médiím a dalším skupinám, které se o dění v něm zajímají. Také se zaměřím na komunikaci se zaměstnanci letiště i dceřiných společností a s představiteli okolních municipalit,“ uvedla Eva Krejčí

Eva Krejčí se specializuje na komunikaci v oblasti dopravy a logistiky. Pracovní kariéru zahájila coby novinářka v Českém rozhlase, dále působila v PR agentuře APC a ve stavební spořitelně Modrá pyramida. Odtud se v roce 2006 přesunula do společnosti Letiště Praha, kde působila až do roku 2014. Poté vedla čtyři roky komunikaci České pošty, naposledy působila u autobusové společnosti Flixbus.

Témata