Flydubai přidá do své sítě Litvu, Lotyšsko a Estonsko

18.02.2024 19:06 - Asie & AustrálieNízkonákladová aerolinie flydubai plánuje na podzim letošního roku další expanzi ve východní Evropě, když se nově rozhodly zařadit do své sítě Pobaltí. Dubajský dopravce otevře pravidelné linky hned do všech tří pobaltských republik, tedy Litvy, Lotyšska a Estonska. Nové linky z Dubaje do Vilnius, Rigy a Tallinnu budou provozovány od poloviny října každá třikrát týdně letouny Boeing 737 MAX.

Flydubai - Boeing 737 MAX (foto: flydubai)

Další novou destinací společnosti se stane o prázdninách švýcarský Basilej. Od 2. dubna budou Boeingy 737 MAX flydubai přistávat čtyřikrát týdně na letišti Euroairport Basilej-Mylhúzy-Freiburg, které se nachází na francouzském území v těsné blízkosti Basileje a obsluhující švýcarsko-francouzsko-německé trojmezí.

„Evropa je pro flydubai důležitým trhem a my se i nadále snažíme nabízet více cestujícím pohodlné a spolehlivé služby s vynikajícími palubní produkty a zážitky. S přidáním Basileje, Rigy, Tallinnu a Vilniusu se těšíme, že budeme moci přivítat více cestujících z Evropy do Dubaje a dále do dalších míst v naší síti, včetně Malajsie, Malediv, Mombasy, Srí Lanky, Thajska a Zanzibaru,“ uvedl Jeyhun Efend, viceprezident operací společnosti flydubai.

Byznys třída v letounu Boeing 737 MAX společnosti flydubai (foto: flydubai)

Všechny čtyři nové destinace dubajské nízkonákladové společnosti budou provozovány v code-sharingu s Emirates. Letenky na všechny nové linky jsou prodeji na webu flydubai.com a přes další distribuční kanály společnosti. S novými cíly bude flydubai na podzim pravidelně létat do 43 evropských měst ve 21 zemích.

Destinace společnosti flydubai (zdroj:flydubai)

Témata