Flydubai představil nový produkt Business Suite

07.05.2023 17:52 - Asie & Austrálie



Nízkonákladová aerolinie Flydubai představila na veletrhu cestovního ruchu Arabian Travel Market svoji novou byznys třídu. Nový prémiový produkt bude zaveden v průběhu posledního čtvrtletí letošního roku v šesti letadlech Boeing 737 MAX. Letadla budou nasazena do vybraných destinací v rámci sítě dubajského dopravce.

(foto: Flydubai)

Nové Business Suite přinášejí sedadla oddělená stěnou a vlastní prostor, což poskytne cestujícím více soukromí během letu. Sedadlo si může cestující sklopit až do vodorovné polohy a získat tak lůžko, zároveň si může uzavřít vstup z uličky posuvnými dveřmi, čímž vznikne uzavřený soukromý prostor.

(foto: Flydubai)

K dispozici je 17palcová dotyková obrazovka s nabídkou filmů, televizních pořadů a další zábavou. Cestující mají na výběr nabídku jídel, občerstvení a teplých a studených nápojů. Teplá jídla jsou nabízená na letech delších než 90 minut. Business Suite jsou tak srovnatelné s podobnými produkty nabízené leteckými společnostmi v širokotrupých letadlech.

(foto: Flydubai)

„Nová byznys třída posune pohodlí na palubě na novou úroveň. Zvýšená výška zadní stěny, posuvné dveře do apartmá a přímý přístup do uličky pro každého cestujícího vytvářejí úroveň soukromí, jaká dosud nebyla v letadlech Boeing 737 k vidění. Pracovali jsme spolu se společnostmi Safran Seats a JPA Design na vývoji produktu, který odpovídá rostoucí poptávce po prémiových službách letecké dopravy,“ uvedl Daniel Kerrison, viceprezident Flydubai pro produkt.

(foto: Flydubai)

Od zavedení první byznys třídy v letadlech Flydubai uplyne letos deset let. V říjnu 2013 společnost představila novou obchodní třídu a odklonila se tak od čistě low-costového k hybridnímu modelu. Postupně byla byznys třída zavedena do části letadel. V současnosti je k dispozici po dvanácti sedadlech Business Class ve dvaceti letadlech Boeing 737-800.

V roce 2017 pak Flydubai představil inovovanou byznys třídu pro letadla Boeing 737 MAX. Ta nabízí cestující lie-flat sedadla. Ve 31 letadlech Boeing 737 MAX 8 je po deseti byznys sedadlech a ve třech 737 MAX 9 po šestnácti sedadlech.

(foto: Flydubai)

(foto: Flydubai)

Témata