Aukce letenek společností Lufthansa a GTS International

16.12.2003 - Česká republikaLetecká společnost Lufthansa a společnost GTS International uskuteční vánoční aukci letenek. Na internetové stránce www.lufthansa.cz začne 17. prosince od 9.00 hodin a skončí tentýž den v 16.30 hodin. Držitelé karet ISIC (studenti do 28 let včetně) a IYTC (mladí do 25 let včetně) budou moci vydražit zpáteční letenky do 11 atraktivních destinací ve světě. "Pro Lufthansu nejsou online aukce letenek ničím novým, tato je už čtvrtá, kterou v České republice vyhlašujeme. Jde však o první s účastí cestovní kanceláře.", uvedla Dita Hejtmánková marketingová manažerka společnosti Lufthansa.

Ti, kdo se dražby zúčastní, můžou vyhrát letenku do následujících destinací: Toronto, San Francisco, Tokio, Peking, Soul, Casablanca, Dubaj, Portland, Detroit, Dallas a Šanghaj. Draží se vždy dvě zpáteční letenky v ekonomické třídě do jedné z uvedených destinací, vyvolávací cena letenek do všech destinací je 3000 Kč za dvě letenky. V každé aukci se může přihazovat maximálně 30 minut, poté se aukční síň uzavírá. Cestu mohou výherci letenek uskutečnit podle vlastní volby v období od 19. ledna do 19. března 2004. Rezervaci letu je nutné uskutečnit nejpozději do 31. prosince 2003 u vybrané pobočky GTS international, kde vítězové aukce také obdrží letenky.

Letecká společnost Lufthansa pořádala v České republice do současnosti už tři online aukce letenek. Při poslední, v květnu tohoto roku, se předmětem dražby staly kromě běžných letů a destinací, také letenky na vyhlídkový let Praha - Karlštejn - Praha historickým letadlem Junkers 52/3m. Zájem o takto získané letenky je pokaždé značný, protože aukce zaručuje, že jejich maximální cena nepřesáhne hladinu ceny letenek běžně prodávaných.

Štítky